|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Vicevi - Mujo, Haso, Fata, Bosanci. Strane od (6781 do 6790)
|
Vicevi o Muji, Hasi, Fati, Bosancima. Pojavi se ponegde i Huso, i medved, i bukva. od 6781 do 6790. |
Dobio Mujo novu gajbu i otišao...
Dobio Mujo novu gajbu i otišao da je vidi. Ušao on u stan, malo razgledao sobe i došao u spavaću sobu. U njoj ugrađen plakar. Otvori on plakar - u plakaru ogledalo. Mujo se uplaši, brzo zatvori plakar i otrči do najbližeg telefona.- Halo, policija, neko mi je provalio u stan. Da, još je tamo, krije se u plakaru.
- A, pa kolega je već stigao...
Zašto je Mujo lijena bitanga
Mujo dođe kod doktora i požali mu se:
- Doktore, nešto nije u redu, ne stignem ništa obaviti kod kuće ni na poslu, mora da sam bolestan nešto, de ti mene pregledaj ...
Doktor napravi pregled i testove, pa kad su došli rezultati sjedne i reče Muji:
- Mujo, bolan, nije ti ništa, ti si jednostavno lijena bitanga!
Mujo slegne ramenima i zamoli ga:
- U redu, doktore, a de ti sad to men' reci na latinskom da mogu tako reć' Fati!
Zašto se Muji ne sviđa burek
Kupio Mujo burek za ponijeti. Samo što ga je probao vrati se u buregdžinicu i upita buregdžiju:
- Je li, bolan, gdje ti držiš meso?
Ovaj ga zbunjeno pogleda i odgovori:
- U frižideru, gdje bi drugo...
Mujo će na to:
- Pa stavi malo i u burek, matere ti...
Pekara
PekaraDolazi Mujo u pekaru i pita:
- Pošto hljeb?
Radnica:
- 3km.
Mujo:
- Šta ba tri marke, kako?
Radnica:
1km za hljeb, 1km PDV i 1km za vladu.
Mujo:
- Dobro haj' daj jedan hljeb, i da on 3km.
Randnica mu vraća 1km, pita Mujo:
- Šta je ovo?
Radnica:
- Nema hljeba.
Mujo, Fata i sladoled
Šeta Mujo parkom i ugleda Fatu kako sjedi na klupi i liže sladoled. Malo se začešlja i sjedne kraj nje, pa pita:
- Slušaj, bona, pit'o bi te nešto, al' nemoj me krivo shvatit ...
Fata klimne glavom, ližući i dalje, a Mujo nastavi:
- Bil' mi dala liz?
Fata se nasmije i pruži mu sladoled, a Mujo razočarano kaže:
- Eh, ipak si me krivo shvatila ...


