|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Vicevi - Mujo, Haso, Fata, Bosanci. Strane od (1751 do 1760)
|
Vicevi o Muji, Hasi, Fati, Bosancima. Pojavi se ponegde i Huso, i medved, i bukva. od 1751 do 1760. |
Mujo stoji pred automatom za K
Mujo stoji pred automatom za Koka Kolu. Ubaci kovanicu i izađe jedna limenka Kole, ubaci Mujo još jednu i opet izađe limenka. I tako Mujo nastavi dok se jedan iz kolone koja se stvorila iza njega ne pojavi i reče:-Oprostite gospodine jeste li više i mi smo žedni.
A Mujo će na to:
- Jok dok Mujo dobija Mujo igra!
Haso bolan zašto piješ toliko??
Pokušavam da utopim probleme ali prokleta đubrad znaju plivati!!!
#vicevi #bosanci
Poplava
Poplava u Jasi Tomicu. Lala gleda, gleda, pa resi da se seli. Pocne da se pakuje, a komsija Bosanac ga upita.- "Kuda ces ti Lalo?"
Lala ga pogleda pa kaze:
- "Da se nosis u tri lepe! Da ti kazem di cu, pa da opet dodjes za mnom."
#vicevi #bosanci
Posle tri godine rada u Nemač
Posle tri godine rada u Nemačkoj, vraća se Mujo kući, kad u kući troje dece. Mujo:• Fato, čija su to deca?
Fata:
• Naša, rodila trojke!
• Zašto je ovo jedno crno, da nije od ovih UNPROFOR-ovaca?
• Svinjo, kako ti je to samo palo na pamet, to ti je do one genetike!
• Oprosti, Fato, jeste genetika, sad se setih da je babo radio u rudniku!
#vicevi #bosanci
Gleda Mujo platni spisak: -
Gleda Mujo platni spisak: - Ibro 1.000 evra, Meho 1.200 evra, Suljo 950 evra, Haso 1.500 evra, i sve tako redom. Na kraju se iznenadi: Gle ovog, Saldo 35.000 evra!
#vicevi #bosanci
Sjeli Mujo i Haso u birtiju i
Sjeli Mujo i Haso u birtiju i nakon par rakija krene priča o ženidbama, svatovima i cijelom tom cirkusu.Mujo otpije gutljaj i sjetno reče: „Meni je najdraže kad pustim snimak svadbe unazad i sjednem pa gledam...
Haso ga zbunjeno pogleda i upita zašto.
Mujo se nasmije: Pa jarane, zamisli...muzika vraća pare, janje se sastavi, a Fata ode kući materi.
Pita komšinica Fatu:
- Bona Fato, šta je tvoj Mujo po zanimanju?
- Agronom muzičkog smjera.
- Pa šta radi.
- Čuva ovce i svira frulu!
#vicevi #bosanci
Bili Rus, Ameriknac i Bosanac
Bili Rus, Ameriknac i Bosanac i preskakali jednu žicu koju kad preskočiš i kažeš neko mjesto, tamo se i stvoriš. Prvi preskače Amerikanac i kaže:- Pariz.
Tamo se i stvori. Zatim preskakao Rus i reče:
- London.
Tamo se stvori. Zatrča se Bosanac da preskoči i on, pa se saplete i reče:
- A u p... materinu!
#vicevi #bosanci
Majka Crnogorka na aerodromu u
Majka Crnogorka na aerodromu u Podgorici prati sina u Ameriku i plače, jeca, suza suzu stiže... Kaže joj drugi sin: - Jadna ne bila, što plačeš? Vratiće se... Pa ne ide u Beograd!Pita mama Pericu: - Perice, je l‘ si vidio cjediljku? - Bacio sam je u đubre, bila je skroz izbušena!
Pita Mujo Fatu:
- Da li bi spavala sa mnom za 1.000 eura? - Pa, kad razmislim, bih! - A za 10 eura? - Kako se usuđuješ?! Šta ti misliš, ko sam ja?! - To smo već utvrdili, sada se samo cjenkamo!
Odlučila princeza da se uda a
Odlučila princeza da se uda ali samo za onog koji može 30 puta uzastopce "ono" inače ode glava. Prijavi se Nemac. Odradi 10 puta i ne može više - ode glava. Prijavi se Italijan, odradi 20 puta i ne može više - ode glava. Prijavi se Bosanac. Kako koji put odradi zabeleži kredom recku na zidu. Stigne on do 29. recke, kad će ti princeza:• 28!
Bosanac odgovara:
• 29!
Princeza opet:
• 28!
Bosanac ljutito izbrisa sve recke sa zida i kaže:
• E sad ćemo ponovo!!!
#vicevi #bosanci
Pričaju Bosanac, Nemac i Engl...
Pričaju Bosanac, Nemac i Englez. Kaže Englez:• Ja svako jutro bacim dva jaja na oko, u auto i na posao.
Tada će Nemac:
• Ja bacim dva jaja sa šunkom, sednem u auto i na posao.
Na to će Bosanac:
• Ja ti bacim dva jaja na bicikl i na posao.
#vicevi #bosanci
Kamion se bliži nadvo&
Kamion se bliži nadvožnjaku. Haso odjednom naglo zakoči.-"Šta ne valja? - pita Huso
Haso: Mogu proći samo kamioni visoki 3.20, a naš je visok 3.60!
Huso: Samo ti vozi, vidiš da u blizini nema policajca!
Stoji žena ispred ogledala i gleda se, gleda, gleda...Okrene se prema mužu i kaže:
„Ma, za bolje i nisi!!!"
#vicevi #bosanci

