|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Vicevi - Mujo, Haso, Fata, Bosanci. Strane od (1741 do 1750)
|
Vicevi o Muji, Hasi, Fati, Bosancima. Pojavi se ponegde i Huso, i medved, i bukva. od 1741 do 1750. |
- Otkud nam dete posle tri
- Otkud nam dete posle tri meseca braka? - pita Mujo Fatu. - Ima li tri meseca kako si se oženio, tri meseca kako sam se udala, nosim li tri meseca? Koliko je tri puta tri? - Devet. Odoh ja u kafanu da častim društvo!
#vicevi #bosanci
Kaže Mujo Hasu:
-
Kaže Mujo Hasu:- Haso, znaš li da je broj 7 moj srećan broj? Vidi, rođen sam 07.07.1977 i to u 7 sati, 7 minuta i 7 sekundi, na LOTO-u sam dobio 7 miliona eura, sve te pare sam uložio na konjske trke, na konja broj 7!
- Mujo, pa to je sjajno, već pogađam, konj broj 7 je stigao prvi?
- Ma jok, sedmi!
#vicevi #bosanci
Glavobolja
Ulazi Muja u kucu, nosi jednu ovcu oko vrata i pred Fatom kaze:- "Vidis sta ja moram da jebem kad ti imas glavobolju!"
A Fata ce:
- "Pa samo me je jednom bolela glava."
Muja ce na to:
- "Ma ne govorim tebi nego ovci!"
#vicevi #bosanci
Odlučio se Mujo da ode na pri
Odlučio se Mujo da ode na privremeni rad u Nemačku. Obraća se Hasi za savet:• Kako da naučim nemački?
• Pa bolan, ti samo govori polako i svi će te razumeti!
Ode Mujo u Nemačku. Jednog dana ode on u bar i reče:
• Daaaaj mi jeeednuuuu pivu!
Konobar:
• Eeeeeeevoooooo tiiiii jednaaaaaa pivaaaaa!
Mujo:
Aaa oooodaaakleeee siii?
Konobar:
• Iz Saaaaraaaaajeeeeeevaaaaaaaa!
A Mujo ga zaprepašćeno pita:
• A zašto onda govorimo nemački?
#vicevi #bosanci
Mujo se žali psihijatru: -
Mujo se žali psihijatru: - Doktore, moj život više nema smisla. Napustila me je Fata, tast i tašta mi više ne dolaze... Doktor pita: - Šališ se? Kako ti je to uspelo?
#vicevi #bosanci
Šeta Mujo ulicom i jede p
Šeta Mujo ulicom i jede pileća krilca. Kako koje oglođe, baci kosti iza leđa.Spazi ga neka gospođa i poviče:
- Aman, čovječe, ne bacaj otpadke!
A Mujo će:
- Ha, vidi je. Nije to od patke već od pileta!
Kaže muškarac ženi:
- Prije nego što se vjenčamo, draga, red je da te upitam znaš li ti kuvati kao tvoja majka?
Ona odgovara:
- Svakako, dragi. Pa ona me je i učila. Nego, imaš li ti dobar želudac kao moj otac?
#vicevi #bosanci
Majka Crnogorka na aerodromu u
Majka Crnogorka na aerodromu u Podgorici prati sina u Ameriku i plače, jeca, suza suzu stiže... Kaže joj drugi sin: - Jadna ne bila, što plačeš? Vratiće se... Pa ne ide u Beograd!Pita mama Pericu: - Perice, je l‘ si vidio cjediljku? - Bacio sam je u đubre, bila je skroz izbušena!
Pita Mujo Fatu:
- Da li bi spavala sa mnom za 1.000 eura? - Pa, kad razmislim, bih! - A za 10 eura? - Kako se usuđuješ?! Šta ti misliš, ko sam ja?! - To smo već utvrdili, sada se samo cjenkamo!
Kaže Mujo Hasi:
• Haso
Kaže Mujo Hasi:• Haso, jel znaš da je broj 7 moj srećan broj? Vidi, rođen sam 07.07.1977 i to u 7 sati, 7 minuta i 7 sekundi, na LOTO-u sam dobio 7 miliona evra, sve te pare sam uložio na konjske trke, na konja broj 7!
Haso će:
• Mujo, pa to je sjajno, već pogađam, konj broj 7 je stigao prvi?
• Ma jok, sedmi!
#vicevi #bosanci
Pita komšinica Fatu:
\
Pita komšinica Fatu:- Bona Fato, šta je tvoj Mujo po zanimanju?
- Agronom muzičkog smjera.
- Pa šta radi.
- Čuva ovce i svira frulu!
-Dobro jutro, jel' to opština?
-Da, izvolite.
-Aj mi ispričajte neki vic?
-Dečko, ovdje se radi, nema se vremena za viceve!
-Hahaha, dobar!
#vicevi #bosanci
Šetaju pustinjom Amerikanac,
Šetaju pustinjom Amerikanac, Francuz i Bosanac. Naiđu oni tako na neku odskočnu dasku pored koje piše: "Zaleti se - skoči - poželi mesto!" Zaleti se Amerikanac i poželi: "New York!" i stvarno, pojavi se u New Yorku. Zaleti se Francuz i kaže: "Paris!" i evo njega u Parizu. Zaleti se Bosanac, spotakne se i kaže: "A u pičku materinu!"#vicevi #bosanci

