|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Najbolji vicevi (5591 do 5600)
| Najbolji vicevi po glasovima posetilaca. Na ovoj strani se nalaze najbolji vicevi po glasovima posetilaca od pozicije 5591 do 5600. Zbog performansi sajta, kao i velikog variranja u ocenama u toku dana, vicevi se osvežavaju jednom dnevno. Zbog objektivnijih ovena, razmatrani su samo vicevi koji su ocenjeni više od 5 puta. Vicevi koji imaju manje od 5 ocena nisu na listi, bez obzra na prosek. |
Juče mi Ciganka gledala u
Juče mi Ciganka gledala u dlan i reče mi da sam mnogo lijep, ... dao sam joj 20 eura da kupi sebi naočare!– Kako se zove boginja reume?
– Koštana.
Tri moguća načina izlaska iz krize u našoj zemlji su:
– Autobuska stanica,
– Željeznička stanica,
– Aerodrom.
Probudi se Perica oko četiri sata ujutru i traži od mame da mu ispriča bajku. A mama kaže:
– Perice, sad će da dođe tata pa će oboma da priča bajke!
Vijest dana! Piroćanac razbio ciglom izlog zlatare i pokrao svo zlato. Uhvaćen je kada se vratio po ciglu!
Mujo i naočale
Mujo dođe kod okulista i potuži se:
- Doktore, mislim da mi trebaju naočale za čitanje!
Doktor ga pregleda i da mu recept za naočale, kad se nakon par dana Mujo opet pojavi i baci naočale na stol:
- Evo ti ih natrag, ne valjaju ništa!
Doktor ga zbunjeno upita:
- Pa šta ne valja?
Mujo uzrujano odgovori:
- Pa i dalje ne znam čitat'!
#vicevi #bosanci
Mujo:
• Halo, dobar dan
Mujo:• Halo, dobar dan, da li je to društvo za zaštitu životinja?
• Jeste, izvolite?
• Pa evo poštar već sat vremena sedi na drvetu i mog psa naziva svakakvim prostačkim imenima!
#vicevi
Bili Crnogorac i Bosanac u Nem
Bili Crnogorac i Bosanac u Nemačkoj. Krenuli njih dvojica na železničku stanicu, kad vide da je voz već krenuo, pa potrče da ga stignu. Crnogorac, pošto je lenj, potrči malo i odustane, a Bosanac se zatrči, sustigne voz, uskoči u njega, mahne rukom i ode. Crnogorac se počne valjati od smeha, kad ga upita slučajni prolaznik, Nemac:• A što se ti smeješ, nisi stigao na voz a prijatelj ti ode?
A Crnogorac će njemu:
• Kako da se ne smejem čoveče, pa on je mene došao ispratiti...
#vicevi #crnogorci #bosanci
Ide lisica šumom, gladna. Sve
Ide lisica šumom, gladna. Sve gleda gde će šta strpati u stomak... Tek se iz jednog grma začuje:• KUKURIKUUUUUU!!!
Lisica, presrećna, skoči u grm. Kad tamo, dohvati je meda i poče da je guzi i kaže:
• Hehehehehehehe, otkad sam naučio ove strane jezike riba kolko 'oćeš!
#vicevi
Tip ide ulicom i srеće prija
Tip ide ulicom i srеće prijatelja i ovaj ga pita:• O gde si, šta ima?
• Nema ništa, vraćam se od doktora.
• I šta ti je rekao?
• 200 eura!
• Ma ne pitam te to, nego šta imaš?
• 50 eura.
• Ama, pitam te šta ti fali?
• 150 eura.
#vicevi
Mujo se dosađuje
Muji dosadno u izolaciji pa uzme telefon i nazove općinu:
- 'Alo, jel' to opština?
Glas s druge strane odgovori nervozno:
- Je, šta trebate?
Mujo ispali:
- Ma ništa, dosadno mi je, 'ajd mi ispričajte neki vic...
Službenik s druge strane poludi:
- Šta je vama, čovječe, ovo je opština, tu se radi, nema vremena za zajebanciju!
Mujo se odvali od smijeh:
- Bome, dobar, doobaar!
#vicevi
Komandir u policiji raspoređu
Komandir u policiji raspoređuje policajce i kaže:• Vi sa završenom višom školom stanite u prvu kolonu! Vi sa završenom srednjom školom stanite u drugu kolonu! Vi sa završenom osnovnom školom stanite u treću kolonu!
Pošto su se svi poređali u kolone, ostade jedan koji zapita:
• Gospodine komandire, a gde da stanemo mi koji nemamo završenu osnovnu školu?
Na to će komandir:
• Aaa ti, ti stani iza mene!
#vicevi #panduri
- Šta imaju podmornica i
- Šta imaju podmornica i windowszajedničko?
- Čim otvoriš prozor počinju
problemi!
Vozi plavuša auto i zgazi četiri
pješaka. Priđe joj policajac i
kaže:
- Gospođo, upravo ste zgazili
četiri čovjeka!
Plavuša odgovori:
- Pa koliko je dozvoljeno?
#vicevi #panduri
Vatrogasni
VatrogasniDovezli Muju iz požara u bolnicu. Kad doktor pregleda Muju pa mu kaže;-
- Mujo pa vi imate više preloma nego opekotina.
- Pa i ti bi imao da su te gasili lopatama.
#vicevi #bosanci

