|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Vicevi - Mujo, Haso, Fata, Bosanci. Strane od (5051 do 5060)
|
Vicevi o Muji, Hasi, Fati, Bosancima. Pojavi se ponegde i Huso, i medved, i bukva. od 5051 do 5060. |
Mujo i najpametniji kompjutor
Napravili Amerikanci najpametniji kompjutor na svijetu koji zna odgovore na sva pitanja. Da bi proverili da li je to istina dođu Rus, Kinez i Bosanac.
Prvi ulazi Rus. Nakon 2 minuta izlazi on sa hrpom papira. Pitaju Kinez i Bosanac
- ,Sta si ga pit'o?
Rus odmahne glavom:
- Baćuška, pit'o ga 60 pitanja, sve točno odgovorio! .
Uđe Kinez unutra i provede se isto kao i Rus, samo za tri minute, pa dođe red na Muju.
Uđe on, nema ga 3-4 sata. Nakon tih 3-4 sata izlazi on, a kompjuter se raspada i soba je puna papira. Kinez i Rus gledaju u čudu i pitaju ga
- Pa dobro, šta si ga ti pitao?
Mujo slegne ramenima:
- A ništa, uš'o ja, kažem đe's jaren, š'a ima ... a on odonda poludio i samo baca papire na sve strane ....
Dobar izgovor
Mujo u krevetu sa Hasinom ženom Fatom. Kad u jednom momentu zazvoni mobitel, a Mujo će:- "'Ko je to bio?"
Fata:
- "Haso, javlja mi da je s tobom na kuglanju."
Bolna rana
Mujo i Suljo bili u lovu i Sulju je prilikom obavljanja velike nužde ugrizla zmija za spolni organ. Sjetili su se odmah da pozovu doktora, ali u šumi gdje su bili, nije bilo signala pa je Mujo otišao na obližnje brdo i nazvao doktora:- "Doktore, Suljo i ja smo u lovu i njega je ujela zmija..."
- "Gdje ga je ujela?"
- "Pa iza grma dok je..."
- "Ma ne mislim na to, nego za koji dio tijela?"
- "Ma, doktore, nezgodno je!"
- "Ma nije ni bitno, otrov pod hitno moraš isisati da se ne proširi po tijelu!"
- "Ali, doktore..."
- "Nema "ali", isisaj otrov ili mu nema spasa!"
Vraća se Mujo, a Suljo uplašen i zabrinut pita:
- "Šta je rek'o doktor?"
- "Rek'o ti je da umreš," odgovori Mujo.
Izmislili Amerikanci neki prep...
Izmislili Amerikanci neki prepametan kompjuter, zna odgovore na sva pitanja. Da bi proverili da li je to istina dodju Rus, Kinez i Bosanac.Prvi ulazi Rus. Nakon 2 minuta izlazi on sa hrpom papira. Pitaju Kinez i Bosanac
- ,,Sta si ga pit'o" a ovaj odgovara
- ,,Pit'o ga 60 pitanja i na sve zna odgovor".
Sledeci je Kinez. On se vrati nakon 3 minuta, pros'o isto k'o Rus. Red je na Bosanca.
Udje on, nema ga 3-4 sata. Nakon tih 3-4 sata izlazi on,a kompjuter se oce raspadne i soba je puna papira. Kinez i Rus gledaju u cudu i pitaju ga
-,,Sta si ga ti pit'o"? A Bosanac kaze:
-,, Ja us'o i rek'o djes jarane, sta ima, i otad izbacuje papire.
Konj
Idu tako Mujo i Haso ulicom i Haso pita Muju: - Jeli Mujo, sta bi ti voleo biti u drugom zivotu?
Mujo kaze:
- KONJ!
A tek ce na to dodati Haso:
- Mujo bolan, pa ne mozes dvaput biti isto!
Mali Mujica i popravni ispit
Mali Mujica na kraju godine ostao s jedinicom iz matematike velikom kao kuća i krenuo on učiti za popravni. Muči se on, ali pojma nema, pa očajni Mujo ode u školu profesoru:
- Profesore, šta da radim s Muj'com, ima taj popravni iz matemat'ke i nikako da je nauči, pašće m' razred, jadan ...
Profesor ga pogleda ispod oka:
- 'Ajd u 500 eura da neće!
Joker
Prijavio se Mujo na kviz "Tko želi biti milijunaš". Kad je zapeo na jednom pitanju, odluči on iskoristiti joker "zovi" i nazvati prijatelja Hasu. Kad se Haso javio, raspričao se Mujo o ženi, djeci, kako mu je na poslu isl. Nakon što je istekla 1 minuta, začuđeni voditelj upita:- "Pa dobro Mujo, zašto ste pričali s njim o svemu osim o pitanju zbog kojeg ste ga zvali?"
- "Ma znam ja odgovor na pitanje, al htio sam se malo ispričati s Hasom. Pošto on živi u Australiji, skupo mi ga zvat' od kuće."
Fata se naveče pred televizor...
Fata se naveče pred televizorom počne umiljavati Muji i šapne mu na uho: • Mujo moj ... moram t’ reć’ nešto ... uskoro nas više neće biti samo dvoje u kući ... biće nas troje! Mujo oduševljeno pogleda u Fatin trbuh i reče:
• Jao, Fato, mašala ... de da te poljubim! Kako znaš?Fata još tiše reče:
• Nazvala me mater jutros i rekla da nam dolazi u goste.
Fatina kćer i momci
Krenula Fata u popodnevnu šetnju čaršijom s malom Habibom, kad mala zapazi nakon nekog vremena da na ulici ima puno zaljubljenih parova, pa tužno upita Fatu:
- Mama, mama, hoću l' i ja imat' momka?
Fata je pogladi po glavi:
- Hoćeš, srećo, ako 'š bit dobra ...
Habiba zatrese glavom i upita:
- A ako neću bit' dobra?
Fata se nasmije:
- E, onda ćeš ih imat' stvarno puno!
Kako je Mujo završio na bolovanju
Dolazi Mujo na posao nakon što ga nije bilo par dana, gips na nozi a u ruci doznake za bolovanje. Upadne on direktoru, a ovaj ga pogleda preko naočala i upita:
- Pa dobro, Mujo, gdje s' se ti tako nagrdio?
Mujo slegne ramenima:
- Jeb'ga direktore, povreda na radu!
Direktor ga sumnjičavo pogleda:
- Kak'a bolan povreda na radu, kad radiš u administraciji?!
Mujo uzdahne:
- Vid' vamo ... došla stranka u ured i ja je pitam šta će popit. On kaže konjak, a i ja mu se reda radi pridružim... Pop'li mi to što je bilo u prvoj boci i ja taman da otvorim drugu kad ispade mi boca i razbi se. Ja da pođem po metlu, zapnem za gajbu pive i pravo padnem na staklo !!!

