|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Najbolji vicevi (5151 do 5160)
| Najbolji vicevi po glasovima posetilaca. Na ovoj strani se nalaze najbolji vicevi po glasovima posetilaca od pozicije 5151 do 5160. Zbog performansi sajta, kao i velikog variranja u ocenama u toku dana, vicevi se osvežavaju jednom dnevno. Zbog objektivnijih ovena, razmatrani su samo vicevi koji su ocenjeni više od 5 puta. Vicevi koji imaju manje od 5 ocena nisu na listi, bez obzra na prosek. |
Šta je impotencija?
Stanje ...
Šta je impotencija?Stanje u kome mozak počne da se kurči, a k... počne da razmišlja.
Zavisi od godišta
Razgovaraju dva pijanca:
- Čega bi se lakše odrekao – žena ili vina?
- Zavisi od godišta!
- Šta bi bilo kad bih ja spavao sa tvojom ženom?
- Bili bismo kvit.
Natjecanje
Natjecali se Amerikanac, Rus i Bosanac tko će dulje sačuvati tajnu. Na red dođe Amerikanac, mučili ga tako 10 minuta i on sve kaže.Dolazi Rus, njega mučili 30 minuta i on sve prizna. Na redu Bosanac; njega mučili 3 dana, zatvorili u tamnicu, a on nikako da kaže.
Poslije 3 dana dolaze suci da mu čestitaju pobjedu kad ga zateknu kako se lupa po glavi i govori si:
-Sjeti se budalo, sjeti se!
Zašto je Fata ostavila Muju nakon tuširanja
Sjedi Mujo u kafani i rakija, sav tužan. Stiže Haso, sjedne za njegov stol pa ga upita:
- Š'a je bilo, bolan, š'a s' se smrko?
Mujo tužno odgovori:
- Ma pusti, bolan, ostavila me Fata!
Haso zabrinuto upita:
- Pa što te ostavila?
Mujo krene priču:
- A tuširali se mi zajedno, kad će Fata u neko doba men': Mujo, ajmo radit' loše stvari, mmm ...
Haso zbunjeno upita:
- Dobro ... i?
Mujo slegne ramenima:
- A ništa, ja uz'o šampon pa joj nalio u oči ...
Posao
Panduri priveli prostitutke u stanicu, pa pitaju prvu:
• Da li ste vi prostitutka?
• Nisam, ja sam manekenka.
Pitaju drugu:
• Jeste li vi prostitutka?
• Nisam, ja sam manekenka.
Prelaze na treću:
• A šta ste vi, isto manekenka?
• Ma ne, ja sam prostitutka!
• I, ima li posla?
• Pa bilo bi da nema ovih manekenki…
Šta se dobije kada se ukr...
Šta se dobije kada se ukrste zmaj i zebra?Vatreni navijač „Partizana”.
Večerali Lala i Sosa. Sosa se ufleka kečapom, pa kaže:
- Jao, izgledam kao svinja!
Lala će na to:
- Da, a još si se i uflekala.
Ivica u školi
Pita učiteljica Ivicu:
‘Ivice, koliko znaš o Platonu?'
Ivica:
‘Isto koliko i Platon o meni!
Razgovaraju Amerikanac, Francu...
Razgovaraju Amerikanac, Francuz, Turčin i Srbin o tome ko je na šta ponosan.Kaže Amerikanac:
●Ja sam ponosan na naš CIA. Oni sve znaju.
Kaže Francuz:
●A ja sam ponosan na naše Francuskinje. Vrlo su zgodne, a nije ih lako osvojiti.
Kaže Turčin:
●Ja sam ponosan na naše tepihe. Vrlo su skupi i ne može ih svako kupiti.
Posle toga, pitaju oni Srbina na šta je ponosan, a on kaže:
●Ja sam ponosan na sebe. Spavao sam s Francuskinjom na turskom tepihu, a CIA o tome nema pojma!

