|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Najbolji vicevi (13641 do 13650)
| Najbolji vicevi po glasovima posetilaca. Na ovoj strani se nalaze najbolji vicevi po glasovima posetilaca od pozicije 13641 do 13650. Zbog performansi sajta, kao i velikog variranja u ocenama u toku dana, vicevi se osvežavaju jednom dnevno. Zbog objektivnijih ovena, razmatrani su samo vicevi koji su ocenjeni više od 5 puta. Vicevi koji imaju manje od 5 ocena nisu na listi, bez obzra na prosek. |
U Severnoj Koreji, tokom više
U Severnoj Koreji, tokom višednevne žalosti, čovek zove telefonom nadležne u partiji i pita:• Izvinite, moram da pitam, da li je dozvoljen se.s u danima žalosti?
• Jeste, ali samo sa svojom ženom!
• A zašto samo sa svojom?
• Da tuga bude veća...
#vicevi
Posle dva dana napo.nog rada i
Posle dva dana napo.nog rada izašao ginekolog ispred bolnice da na miru popuši cigaru. U jednom momentu priđe mu Ciganka i kaže:• Bato, daj mi 20 eur da ti pokažem pi..u!
#vicevi #ciga
Razgovaraju dva pri
Razgovaraju dva prijatelja u kafiću: - Bojiš li se paukova? - Ne. - To je dobro jer ti jedan upravo diže auto.
#vicevi
Srbin bio oženjen Jevrejk...
Srbin bio oženjen Jevrejkom i imali sina. Jednog dana upita sin oca:• Tata, jesam li ja Srbin ili Jevrej?
• Zašto?
• Jedan momak hoće da mi proda bicikl, pa ne znam da li da se cenkam ili da mu ga otmem.
#vicevi #kratki
Šalje Putin Pahoru telegr...
Šalje Putin Pahoru telegram:Čestitam vam na pobjedi. Stop.
Bolje ste igrali. Stop.
I nafta. Stop.
I plin. Stop.
#vicevi #kratki
Kakva je razlika
između ps...
Kakva je razlikaizmeđu psa čuvara i njegovog gazde?
-Nikakva. Ni jedan ni drugi ne diraju
domaćicu,
a komšinicu
bi rastrgli!
#vicevi #kratki
Kaže Zemunac frizeru:
<...
Kaže Zemunac frizeru:- Znači, sa strane i pozadi mi j... kevu, a ovde gore me ispoštuj, brate.
#vicevi #kratki
Vernik dolazi kod sveštenika d...
Vernik dolazi kod sveštenika da se ispovedi:- Počinio sam preljubu, oče.
- Koliko puta? - pita sveštenik.
- Oče, ja sam došao da se ispovedim, a ne da se hvalim.
#vicevi #kratki
Mali Muhamed, koji se zajedno ...
Mali Muhamed, koji se zajedno s roditeljima doselio u Švedsku, pođe u 1 razred u školu. Učiteljica mu kaže:• Hajde da budeš pravi Šveđanin i da se zoves Sven!
Mali ode kući i kaže roditeljima da je postao pravi Švedo i zove se Sven! I mama i tata ga išamaraju! Sutra u školi pita učiteljica:
• I, kako se osećaš kao pravi Šveđanin, Sven?
• Ma nikako!
• A zašto?
• Ma juče sam dobio batine od 2 muslimana!
#vicevi

