|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Najbolji vicevi (1291 do 1300)
| Najbolji vicevi po glasovima posetilaca. Na ovoj strani se nalaze najbolji vicevi po glasovima posetilaca od pozicije 1291 do 1300. Zbog performansi sajta, kao i velikog variranja u ocenama u toku dana, vicevi se osvežavaju jednom dnevno. Zbog objektivnijih ovena, razmatrani su samo vicevi koji su ocenjeni više od 5 puta. Vicevi koji imaju manje od 5 ocena nisu na listi, bez obzra na prosek. |
Žena
- Koja je razlika između žene i države?- Državu treba čuvati od neprijatelja, a ženu od prijatelja.
Kaže Mujo Hasi: - Na
Kaže Mujo Hasi: - Napustila me žena i ostavila bez dinara. - Blago tebi. Moja je mene ostavila bez dinara, ali još uvek je tu.
Došao novi nastavn...
Došao novi nastavnik matematike u školu, pa kaže Perici: - Čujem da si mnogo brz u računanju. - Jesam. - Koliko je 32 puta 26? - 750. - Pa to nije ni blizu! - Ali je brzo!
Zove čovek prodavn
Zove čovek prodavnicu obuće: - Halo, dobar dan! - Dobar dan, prodavnica obuće, izvolite. - Izvinite, pogrešio sam broj. - Samo vi donesite, zamenićemo.
Zašto je ženama teško da na
Zašto je ženama teško da nađu muškarce koji su osećajni, pažljivi, brinu o njima a uz to i dobro izgledaju?Zato što takvi muškarci već imaju dečke.
Koliko je sklekova napravi
Koliko je sklekova napravio Čak Noris? Sve.
Gleda suprug atleti
Gleda suprug atletiku, dolazi žena kod njega i pita: - Što trče oni ljudi? - Pa pobednik dobija 5.000 dolara. - Dobro on, a što trče oni ostali?
Master Card
- Kako Piroćanac časti harmonikaša na svadbi?- Provuče mu kreditnu karticu kroz harmoniku!
Oseti baba da joj se bliži kr
Oseti baba da joj se bliži kraj.I ode kod kamenoresca da se pogodi za spomenik:
• Sinko, ja bih da na spomeniku piše ovako: "Rođena nevina, živela nevina i umrla nevina".
• Slušaj, baba, ja mislim da je jeftinije da napišemo "Vraćena - neotvorena".


