|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Popularni vicevi (41141 to 41150)
| Vicevi sortirani po popularnosti na socijalnim mrežama. Sumiran je broj komentara, lajkova, pluseva i tvitova. |
Šta kaže Zemunac kad na ulic...
Šta kaže Zemunac kad na ulici sretne svinjski grip ?- Brate, šta se širiš?
#vicevi #kratki
Na takmičenju u bacanju č...
Na takmičenju ubacanju čekića udalj veliko iznenađenje! Crnogorac bacio
najdalje!
- Kako ste uspeli da postignete
ovaj rekord?
- Alat što
dalje od mene!
#vicevi #kratki #crnogorci
Čovjek na obali peca ribe i ul...
Čovjek na obali peca ribe i ulovi jednu veliku, pa je baci natrag u more. Zatim ulovi jednu malu i spremi ju za doma. Jedan klinac mu dođe pa ga pita :"Gospodine zašto velike ribe bacate natrag u vodu, a male uzimate za sebe?" A čovjek mu odgovara:"Zato što doma imam malu tavu".#vicevi #kratki
Energy drink
Što je bolje od red bulla? Red šunke, red sira.#vicevi #kratki
Zašto Crnogorac...
Zašto Crnogorac živi u jednosmernoj ulici? Da kad prelazi ulicu okrene glavu samo na jednu stranu.
#vicevi #kratki #crnogorci
Pita učiteljica...
Pita učiteljica malog Piroćanca: - Imaš sedam jabuka i ja te zamolim da mi daš dve. Koliko će ti ostati? - Sedam.
#vicevi #kratki
Biznismen, koji baš nije mnog...
Biznismen, koji baš nije mnogo brinuo o svojim radnicima, odluči da pred Novugodinu malo proslavi praznike. Pozvao je svog finansijskog stručnjaka i rekao mu:
- "Hoću da to bude lepo, na nivou, da ne košta mnogo, da bude upadljivo i da se
svi radnici provesele."
- "Gazda, onda je najbolje da se obesite. To neće mnogo koštati, biće na visini i
upadljivo, a radnici će se sigurno proveseliti!"
#vicevi

