|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Popularni vicevi (40981 to 40990)
| Vicevi sortirani po popularnosti na socijalnim mrežama. Sumiran je broj komentara, lajkova, pluseva i tvitova. |
Red se mora znati
Voze se Cigo i Slovenac u vlaku.Izvadi Cigo kutiju cigareta kako bi zapalio, ali Slovenac mu otme cigarete i reče:
- "Jesi li ti normalan, sad bi pušio, a znaš da je zabranjeno pušenje u kupeu!"
Prođe neko vrijeme i Slovenac uzme novine, kad skoči Cigo, zgužva mu novine i reče:
- "Ovde si naš'o da sereš?"
#vicevi #ciga
Mjere
Iz Dnevnika:-"...i tako je Vlada BiH napokon odlučila da pomogne socijalno najugroženijem dijelu stanovništva naše zemlje. Vlada je naredila da se po svim naseljenim mjestima postave dodatne količine kontejnera za smeće!"
#vicevi
kliker
- Chuck Norris je pokvario kliker.#vicevi
Sreli se Mujo i Haso:
•
Sreli se Mujo i Haso: • Čuj, ba, Mujo, znaš li ti Fatu?
• Ne.
• Ma, Fatu, onu sisatu?
• Ne.
• Ma, Fatu, velike si.e, dobre noge?
• Jok.
• Fata sisata, guzata, dobre noge, mini suknja!
• Aaaa, znam.
• E, je.o sam joj brata.
#vicevi #bosanci
Uselio se...
Uselio se Piroćanac u novi stan. Tast i tašta se najavili da će doći u posetu da vide novi stan. Piroćanac kaže ženi:- Znaš šta, kada ti otac bude ulazio u novi stan, neka otvori i zatvori vrata nogom.
- Da li si normalan, čoveče, zar nova vrata da otvara i zatvara nogom? Zašto?
- Pa neće valjda doći praznih ruku?!
#vicevi
Zaposlio se Mujo u Centra-Tran...
Zaposlio se Mujo u Centra-Transu kao vozač autobusa. Na raspodeli zadataka, šef mu reče:• Mujo, moraćeš i voziti i naplaćivati karte.
Mujo kaže:
• Nema problema.
Isti dan strmopizdio se u neku provaliju i skršio autobus u komade. Došao šef u bolnicu da ga obiđe i pita ga kako je došlo do udesa. Mujo veli:
• Nemam ti ja blage veze, ja sam bio u zadnjem delu i naplaćivao karte.
#vicevi #bosanci
Dolazi mucavac kod doktora i k...
Dolazi mucavac kod doktora i kaže:• Doooktore, mmmmnogo mmi jje duggačak kuuraaac pa zzzato mmmucam. Mmmožette li dda ooodsečete ovvvaj vvvišak?
• Dajte da vidim.
Pogleda doktor, vidi da je stvarno predugačko, zakaže operaciju i dovedu čoveku stvar na pristojnu meru. Posle 2 meseca zvoni doktoru telefon, on podigne slušalicu, kad zove onaj mucavac kome je odstranjen višak:
• Doktore, žena mi je nezadovoljna, možete li da vratite ono što ste odsekli?
• Nnnne mmmože, sssada jje kkkasno!
#vicevi
U čekaonici kod psihijatra raz...
U čekaonici kod psihijatra razgovaraju tri luđaka.Prvi:
- "Ja sam Isus Krist i mene je poslao Bog da spasim svijet." Drugi:
- "Nije istina! Isus Krist sam ja i mene je Bog za to poslao!"
Treći:
- "Dečki, nemojte da lažete, ja znam dobro koga sam poslao. Vas nisam!"
#vicevi #kratki
Godine prolaze...
Godine prolaze...
Ljudi koji će ove godine prvi put glasati rođeni su 1990. godine. Za njih:
- Zar postoji više od jedne Nemačke?
- Tjenanmen? Šta je to?
- SIDA je oduvek postojala.
- Spectrum je stariji od njih.
- Izraz "zvučiš kao pokvarena ploča" nije im jasan. Nikad nisu imali gramofon.
- Nikad nisu igrali PacMan-a.
- Space invaders - sto je to? Aha, one glupe igre gde tačka juri crtu a zvezdica im smeta.
- Zar su televizori bili crno-beli?
- Video postoji oduvijek. Šta je Beta?
- Ne mogu da zamisle televizor bez daljinskog upravljača
- Titanic je pronađen? A ko ga je izgubio?
- Tito nekakav tip iz istorije.
- Dan republike - šta mu to dođe?
- Štafeta mladosti? Nikad čuli
- Ne znaju ko su Tihi i Prle ili Mirko i Slavko.
- Zar je Olimpijada stvarno održana u Sarajevu, a Univerzijada u Zagrebu?
- Zar su Iran i Irak ratovali?
- Michael Jackson je oduvek bio belac #vicevi
Ljudi koji će ove godine prvi put glasati rođeni su 1990. godine. Za njih:
- Zar postoji više od jedne Nemačke?
- Tjenanmen? Šta je to?
- SIDA je oduvek postojala.
- Spectrum je stariji od njih.
- Izraz "zvučiš kao pokvarena ploča" nije im jasan. Nikad nisu imali gramofon.
- Nikad nisu igrali PacMan-a.
- Space invaders - sto je to? Aha, one glupe igre gde tačka juri crtu a zvezdica im smeta.
- Zar su televizori bili crno-beli?
- Video postoji oduvijek. Šta je Beta?
- Ne mogu da zamisle televizor bez daljinskog upravljača
- Titanic je pronađen? A ko ga je izgubio?
- Tito nekakav tip iz istorije.
- Dan republike - šta mu to dođe?
- Štafeta mladosti? Nikad čuli
- Ne znaju ko su Tihi i Prle ili Mirko i Slavko.
- Zar je Olimpijada stvarno održana u Sarajevu, a Univerzijada u Zagrebu?
- Zar su Iran i Irak ratovali?
- Michael Jackson je oduvek bio belac
- Zar postoji više od jedne Nemačke?
- Tjenanmen? Šta je to?
- SIDA je oduvek postojala.
- Spectrum je stariji od njih.
- Izraz "zvučiš kao pokvarena ploča" nije im jasan. Nikad nisu imali gramofon.
- Nikad nisu igrali PacMan-a.
- Space invaders - sto je to? Aha, one glupe igre gde tačka juri crtu a zvezdica im smeta.
- Zar su televizori bili crno-beli?
- Video postoji oduvijek. Šta je Beta?
- Ne mogu da zamisle televizor bez daljinskog upravljača
- Titanic je pronađen? A ko ga je izgubio?
- Tito nekakav tip iz istorije.
- Dan republike - šta mu to dođe?
- Štafeta mladosti? Nikad čuli
- Ne znaju ko su Tihi i Prle ili Mirko i Slavko.
- Zar je Olimpijada stvarno održana u Sarajevu, a Univerzijada u Zagrebu?
- Zar su Iran i Irak ratovali?
- Michael Jackson je oduvek bio belac
#vicevi

