|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Popularni vicevi (40551 to 40560)
| Vicevi sortirani po popularnosti na socijalnim mrežama. Sumiran je broj komentara, lajkova, pluseva i tvitova. |
Koja je razlika između koma...
Koja je razlika između komarca i muškarca? - Komarac živcira samo preko leta.
Kako je Mujo ostao bez penisa
Doživio Mujo prometnu nesreću i ostao bez penisa. Kad se probudio u bolnici, doktor mu reče:
- Mujo, loša je vijest da si ostao bez penisa, a dobra da današnja medicina omogućava da ti napravimo novi. Kako ćeš dobiti 5 tisuća maraka odštete, nema problema za operaciju ...
Mujo sav sretan kaže:
- Doktore, mašala, možete mi napraviti jedan, onako, pravo velik?
Doktor zavrti glavom i reče:
- Može, Mujo, ali daj ti prvo to raspravi sa Fatom, pa se vrati sutra i reci kako velik treba biti.
Dolazi sutra Mujo potišteno u ordinaciju, sjedne i uzdahne. Doktor ga pogleda i upita:
- I, što ste se dogovorili?
Mujo slegne ramenima i reče:
- Hja, talijanske pločice u kupaoni i novu veš mašinu ....
Ljudožder
Razgovaraju tri ljudoždera.Prvi priča kako je - brrrr - pojeo Engleza, mršavoga, žgoljavoga, tvrdog kao džon. Strava jedna! Sve mu se smučilo!
Drugi priča kako je - brrrr - pojeo Nijemca, debeloga, masnoga, debeloguzoga. Strava jedna! Sve mu se smučilo!
A treći se pohvali da je pojeo baš finoga! Posebna vrsta: Hrvat - šef! Divota jedna! Počneš od glave, a ono hrpa putra! Dođeš do kičme, a nema kostiju, sve sama hrskavica! A tek kada dođeš do guzice - unutra nađeš još tri takva!
Što je hrabrost?
Kad muškar...
Što je hrabrost?Kad muškarac na vlastitoj svadbi naruči pjesmu 'Nije život jedna žena'.
Šta je sreća u nesreći? Ka...
Šta je sreća u nesreći? Kad ti žena kaže da imaš najveći u komšiluku.
Prodajem kuću na klizištu, nij...
Prodajem kuću na klizištu, nije mnogo prešla.Kako prepoznati slepog čoveka ...
Kako prepoznati slepog čoveka na n*dističkoj plaži?Jedino se njemu ne diže.
Brom
BromRazgovaraju dva starca od po 90 godina
- "E moj jarane sjecas li se ti jos onog tamo rata?"
- "Sjecam, sjecam..."
- "A sjecas li se kad su nam stavljali onaj brom u hranu da nam se kurac ne digne."
- "Sjecam, sjecam."
- "Zamisli jebo majku tek jucer pocelo da djeluje!!!"

