|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Najbolji vicevi (29951 do 29960)
| Najbolji vicevi po glasovima posetilaca. Na ovoj strani se nalaze najbolji vicevi po glasovima posetilaca od pozicije 29951 do 29960. Zbog performansi sajta, kao i velikog variranja u ocenama u toku dana, vicevi se osvežavaju jednom dnevno. Zbog objektivnijih ovena, razmatrani su samo vicevi koji su ocenjeni više od 5 puta. Vicevi koji imaju manje od 5 ocena nisu na listi, bez obzra na prosek. |
Spavaju Sloba i Mira. U jed...
Spavaju Sloba i Mira. U jednom trenutku Mira probudi Slobu i kaže mu:
• Slobo, nešto napolju šuška!
Slobo će:
• Ne boj se, to su naši graničari...
#vicevi #kratki
Vozili se Mujo i Haso jedne...
Vozili se Mujo i Haso jedne noći na motoru. Ugleda Mujo farove pa kaže Hasi:
• Vidi sad kako ću proći između ova dva motora!
Mujo doda gas, skrene i začuje se prasak. Odlete motor, Mujo pravo u bolnicu a Hasi skoro ništa. Dolazi Haso ujutro Muji u posetu i pita ga:
• Kako je, bolan?
• Jebeno, Haso, jebeno. Al' znaš šta? Kad ozdravim, jebaću mater onom motoru između što nije upalio svetlo!
#vicevi #bosanci
Plavuša, brineta i crveno...
Plavuša, brineta i crvenokosa rade zajedno za šeficu koja uvijek ide ranije s posla.- Hej, cure! - reče brineta - Idemo i mi danas ranije kući, šefica neće saznati!
I tako one odu. Brineta ode u grad da završi neke poslove. Crvenokosa ode na piće, a plavuša ode kući i nađe muža sa šeficom u krevetu. Ona se polako iskrade da je ne čuju, vrati se na posao i ode kući u uobičajeno vrijeme.
- Stvarno je bilo super! - reče brineta sutradan.
- Slažem se! - kaže crvenokosa - Trebamo to ponoviti još koji put.
- Nema šanse! - reče plavuša - Mene je skoro uhvatila!
#vicevi
Mercedes
MercedesSreli se Milošević, Clinton i Jeljcin.
Kaže Jeljcin: - Ja mogu sa pet svojih plaća kupiti Mercedes.
Kaže Clinton: - Ja sa tri plaće mogu kupiti Mercedes.
Milošević zove Marka: - Je li, sine, kol'ko nama treba vremena da skupimo lovu za Mercedes?
Marko malo računa pa odgovara: - Pa, jedno godinu dana.
Clinton i Jeljcin se nasmiju, a Milošević kaže: - Što se vi smijete, nije ovo zafrkancija, velika je tvornica Mercedes.
#vicevi
Razgovaraju Hrvat, Crnogorac i
Razgovaraju Hrvat, Crnogorac i Mujo koje su im najveće želje. Kaže Crnogorac:• Da je zemlja meka k'o more, kako bi se lako kopala.
Kaže Hrvat:
• Da mi je neka velika pegla, pa da ispeglamo ona naša hrvatska brda, koju bismo mi zemlju imali, pfiiiii...
Ispruži Mujo ruku pa kaže:
• Vidite li vi ovaj pazuh i ovu ruku?
• Vidimo! - odgovore ovi.
• E, da mi je još dva jaja pod pazuh, koji bi ovo kurac bio.
#vicevi #crnogorci #bosanci
Ugljen smradoksid je proizvod ...
Ugljen smradoksid je proizvod čarape koja je dugo bila izložena oznojenoj nozi.#vicevi #kratki
Žali se plavuša crnk...
Žali se plavuša crnki:- Ovih dana me jako boli grlo.
- Ja nemam tih problema, uvijek kad me boli grlo, ja svog muža oralno zadovoljim i prođe me! - odgovara crnka.
Sutradan plavuša:
- Savjet ti je bio odličan, grlo me više ne boli, a tvoj muž nije mogao vjerovati da je to bila tvoja ideja!
#vicevi
Dudek ulazi u birtiju medju sv...
Dudek ulazi u birtiju medju svoje pajdase, i sav sjaji od srece:- "Joj decki", pocinje pripovjedati: "kaj se zgodilo... idem ja tak po cesti medj kukuruzima, a prema meni se na BICIKLINU vozi Regica... i zaustavi se cim je mene videla...i dojde prema meni... i baci BICIKLINA vu kukuruze... i skine si kosulju... i skine si hajlinu... i skine si grujdnaka... i se sa sebe skine..."
- "JOJ!"
- "I onda mi ona veli: Je, dragi Dudek... sad si zemi od mene ono kaj najvise imas rad... sam si zel BICIKLINA pa sam otisel dalje..."
#vicevi

