|
Zapratite nas na WhatsApp-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Zapratite nas na VIBER-u
Svaki dan novi vicevi, smešne slike i klipovi :)
|
Vicevi dana za Subotu, 27. Jun 2026.
| Smešni vicevi, smešna slika dana i smešan video dana za Subotu, 27. Jun 2026. |
Kako dobro provesti vikend...
Razgovaraju dva prijatelja u subotu ujutro:
- E, koji su ti planovi za vikend?
- Pa, mislio sam otići do Pariza, malo prošetati uz Seine, večerati u nekom finom restoranu pokraj Eiffelovog tornja...
- Vau, ozbiljno?!
- Ma ne, to sam samo mislio. Inače ću ležati na kauču i gledati u strop.
#vicevi
Dijagnoza
Žali se žena doktoru da je bole koljena. Kako ovaj nije mogao dati dijagnozu, upita je:- "Da se ti ne jebeš često zguza?"
Kada je žena potvrdila, doktor je upita:
- "Zar ne znaš drugu pozu?"
- "Znam ja ali mi ne zna muž", odgovori ona.
#vicevi
Čula plavuša vic "Šta
Čula plavuša vic "Šta radi plavuša na dnu mora? Puši ki.u" i svideo joj se vic i odmah ode kod drugarice (isto plavuše) da joj ga ispriča:• Jel znaš šta plavuša radi na dnu mora?
Plavuša drugarica odgovara:
• Ne.
• Pa puši ku..c!
#vicevi #plavuše
Odlucile Štefica i Micika da s...
Odlucile Štefica i Micika da se i one malo provedu, kako se provode i tulumare non-stop njihovi muževi. I tako izašle one, obišle par barova i dobro se opile. Putom do kuce prolaze pored groblja kad se Miciki pripiša. Micika:- "Bara, meni je sila pišat."
Bara:
- "Joj Mica, pa di buš tu pišala, kaj ne vidiš da je tu groblje?"
Micika:
- "Ma nije me briga, ja idem iza prvog grma i pišat cu ..."
Bara:
- "E onda idem i ja s tobom."
Cucnu one iza grma i obave posao kod prvog groba.
Bara:
- "Cuj Mica, a cime cemo se obrisat?"
Micika:
- "Ja cu obrisat o gace, pa cu ih bacit ..."
Bara:
- "A ja necu o gace jer su Liscine, a Štef ih je puno platio pa ih je šteta hitit."
Micika:
- "Pa cime ceš se onda obrisat ?"
Bara:
- "Ma eto neke trake, pa cu se njome."
Drugi dan se u birtiji srecu njihovi muževi Jura i Štef.
Jura:
- "Štef ja ne znam di su one sinoc bile, samo mi je sumnjivo jer je moja Mica, došla kuci pijana i bez gaca ..."
Štef:
- "Ne znam niti ja. Moja Bara je došla kuci isto pijana ali u gacama, samo mi nije jasna traka koju je u njima donjela jer je na traci pisalo "Nikad te necemo zaboraviti..."
#vicevi
Slaven Bilić zove mamu:
- ...
Slaven Bilić zove mamu:- "Mama, mama pobjedili smo 1:0!"
Mama:
- "Å ta kažeš sine?"
- "Ništa, ništa, zaboravi!"
#vicevi #kratki
Pobrkani lončići
Iz intervjua Mine Kostić: - "Pa šta ako sam u spotu sa golim muškarcem, i Mona Liza se slikala gola!"
#vicevi #kratki
Novi izvjestaj sa SP 2010:
...
Novi izvjestaj sa SP 2010:- "Sastaju se SAD - Gana u Rustenburgu, Njemačka - Engleska u Bloemfonteinu te Srbija - Francuska na aerodromu."
#vicevi #kratki


